Mala - Duch bojovníka

Pyrit - Přináší sebedůvěru a vytrvalost dotáhnout věci do konce. Vytahuje z naší duše stíny a pomáhá nám je překonat a posunout se v životě dál. Je to kámen silné energie. 

Obsidián gold - Kámen ochrany a síly byl jedním z prvních kamenů, které byly použity pro hroty šípů a nožů. Obsidian ve vás vyvolá ducha bojovníka.   

Na objednávku
840 Kč
Kategorie: MALA
Materiál: Minerální korálky

Ten kdo mě zná ví, že miluju kameny ve všech podobách a to už dětství. Dělám to vlastně nevědomky, ale v podstatě jsou mými každodenními společníky, ať už jsou v prostotu nebo jako šperk, který doplní outfit.. Úchylka? Možná! Já tomu říkám vášeň :-) 

Večer si s moji malou dcerkou prohlížíme fotky, když byla miminko a já si uvědomila, že mám minerální náramky na každé fotce, která znamenala něco důležitého.. Těhotenské vyšetření, oslavy, důležitá setkání a hlavně jsem je měla při porodu. A za jedné bezesné noci vznikl nápad, že chci vytvořit přesně takový šperk, který nebude jen šperkem, ale přesně takovým talismanem pro ženy i muže a bude jim  dělat společnost, snad i "pomáhat" stejně jako mě. Tak vznikla naše nevšední Mala, kterou jsem doplnila medailonkem s nápisem " U sebe". Pro mě je to myšlenka zásadní a provází mě velmi často. Časem vám budu vkládat nápovědu v čem tuto myšlenku vidím a snad bude i pro vás inspirací ;-) 

Zpět do obchodu