PRSTÝNKY

Toužíte po nevšedním doplňku s velkou dávkou ženskosti? Tak přesně pro Vás máme elegantní šité prstýnky z nejkvalitnějších japonských korálků, které neztrácí svůj lesk ani tvar. Vybírat můžete z 10ti odstínů. Ale pozor! Každý prsten nese svůj příběh. Vybírejte pečlivě ;-) 

Prsten - Amazon
980 Kč

Třpytí se jako zlato ukryté hluboko v pralese. Sen, který hledáme celý svůj život. Prstýnek stvořený pro bojovné amazonky i romantické hledačky pokladů.

70
Prsten - Diva
980 Kč

Talentovaná, jedinečná, nezapomenutelná. Každá žena je hodna obdivu a potlesku. Každá je Diva.

64
Prsten - Eleni
980 Kč

Najděte léto ve své nejčistší podobě. V prstýnku Eleni se odráží obloha bez mráčku i nejmodřejší laguna. Letní lásky i bouřky.

76
Prsten - Fairy
980 Kč

Fairy v barvě slonové kosti okouzlí velké i malé víly. Zkuste zavřít oči, otočit prstýnkem dokola a něco si přát. Třeba se to tentokrát splní.

82
Prsten - Femme fatale
980 Kč

Femme fatale, tajuplná a svůdná žena obdařená až nadpřirozenými schopnostmi. Žena, která ví, co chce a jde za svým cílem. Znáš ji?

58
Prsten - La Comtesse
980 Kč

Jsi svobodná žena tělem i duší. Znáš svoji hodnotu, kterou nesdílíš jen tak s někým! Jsi hrdá a něžná zároveň, jsi prostě vyjímečná!    

55
laaaady
980 Kč

Vždy nad věcí, nenechá se ničím rozházet. Ze všeho vyjde s grácií sobě vlastní. Třpytí se jako hvězda, září jako polední slunce. Prostě Lady.

73
Prsten - Lilith
980 Kč

Černá jako nejhlubší noc, kdy i hvězdy šly spát. Taková je Lilith, tajemná a záhadná paní noci. 

79
Prsten - Madame
980 Kč

Madame je proměnlivá, jak jen každá z nás může být. Mění se každým okamžikem. Jedním pohybem ruky, jediným paprskem slunce. 

61
Prsten - Mermaid
980 Kč

Mermaid hraje všemi barvami moře. Odráží mělké laguny i temné příkopy. Protože každá mořská panna miluje plavání i potápění. Miluje vodu.

67
10 položek celkem
Zpět do obchodu