Mala - Změna

Africký tyrkys - Přináší povzbuzení k růstu, rozvoji a pozitivní změně. Otevírá mysl novým nápadům a novým možnostem

Obrázkový jaspis - Pomáhá nám být v souladu se sebou i s okolím. Učí nás přijímat věci takové, jaké jsou. 

 

Mala je vytvořená z 27 minerálních korálků, chirurgické oceli a medailonku.  Slouží jako nevšední šperk, ale i jako talisman, který Vás bude provázet Vašim každodenním životem. Pro muže i ženy;-) 

 

Velikost korálků: 8mm

Navlečeno: syntetický návlekový materiál

Velikost náramku: 

Malý: 16,5 cm 

Střední: 18,5 cm

Velký: 20 cm 

 

 

Skladem
840 Kč
Kategorie: MALA
Materiál: Minerální korálky

 Ten kdo mě zná ví, že miluju kameny ve všech podobách a to už dětství. Dělám to vlastně nevědomky, ale v podstatě jsou mými každodenními společníky, ať už jsou v prostotu nebo jako šperk, který doplní outfit.. Úchylka? Možná! Já tomu říkám vášeň :-) 

Večer si s moji malou dcerkou prohlížíme fotky, když byla miminko a já si uvědomila, že mám minerální náramky na každé fotce, která znamenala něco důležitého.. Těhotenské vyšetření, oslavy, důležitá setkání a hlavně jsem je měla při porodu. A za jedné bezesné noci vznikl nápad, že chci vytvořit přesně takový šperk, který nebude jen šperkem, ale přesně takovým talismanem pro ženy i muže a bude jim  dělat společnost, snad i "pomáhat" stejně jako mě. Tak vznikla naše nevšední Mala, kterou jsem doplnila medailonkem s nápisem " U sebe". Pro mě je to myšlenka zásadní a provází mě velmi často. Časem vám budu vkládat nápovědu v čem tuto myšlenku vidím a snad bude i pro vás inspirací ;-) 

Zpět do obchodu